do początku mapa serwisu kontakt  
Rekomendacje

Opinie na mój temat:

 

"Na terapię indywidualną do Oli udałam się w momencie, w którym stres dominował w moim życiu i zdecydowanie utrudniał codzienne funkcjonowanie, wpływając na życie prywatne, nastrój i zdrowie. Pierwsze sesje nie były dla mnie łatwe, ale Ola sprawiła, że udało mi się pójść do przodu - od początku budowała atmosferę zaufania i bezpieczeństwa.​

 
Terapia przyniosła pozytywne efekty. Zmiany pojawiły się po kilku miesiącach, trochę niepostrzeżenie. Nieco zaskoczona odkryłam, że komfort mojego życia zdecydowanie się poprawił, a trudności odeszły. Czułam, że odżywam i znów jestem sobą.
 
Ola pomogła mi obejrzeć mechanizmy i wydarzenia z nowej perspektywy. Wysłuchała mnie z empatią, dała się poznać jako ciepła, pełna zrozumienia osoba. Jednocześnie motywowała mnie do pracy nad sobą, wspierała w ciężkich chwilach, wzmacniając dodatkowo moje zaangażowanie w cały proces terapeutyczny.
 
Pogłębianie samoświadomości i przeżywanie emocji tu i teraz zapoczątkowało wiele pozytywnych zmian w moim życiu. Dzięki terapii z Olą czuję się gotowa na dalszą podróż :) ".
 
                                                                                                                                    Asia